NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-06-27
103 Komentarz

Jesteś Rakiem? Odkryj z jakimi znakami zodiaku możesz stworzyć idealny związek

Głęboko intuicyjny i sentymentalny Rak może stworzyć doskonały związek z innymi znakami zodiaku. Ludzie urodzeni pod tym znakiem są wrażliwi, emocjonalni, bardzo dbają o rodzinę i swój dom. Raki są niezwykle przyjacielskie, lojalne, przywiązane do partnera i przyjaciół. Dzięki swojej empatii potrafią wczuć się w sytuację każdego. Najwięcej szczęścia i zadowolenia z życia przynosi im posiadanie rodziny. Sprawdź, który znak najbardziej pasuje do Raka

Rak i Byk

Rak i Byk

Te dwa znaki mają ze sobą wiele wspólnego. Zarówno Rak jak i Byk najbardziej doceniają posiadanie domu, rodziny i pieniędzy. Oba znaki uwielbiają także pyszne jedzenie. Zasady życiowe Raka i Byka są zazwyczaj zbieżne i często mają wspólne interesy, co czyni ich doskonałymi partnerami w miłości. Bezpieczeństwo, zdrowie i wewnętrzny spokój ceni sobie zarówno Byk jak i Rak.

Przejdź na następną stronę

Rak i Byk 1

Rak i Bliźnięta

Rak i Bliźnięta żyją w równoległych światach. Bliźnięta cenią wolność i mają problem z zaangażowaniem się w związek natomiast Raki uwielbiają bezpieczeństwo i stabilność w związku. Bardzo trudno im się dogadać z lekkomyślnymi Bliźniętami. Oczywiście często determinacja partnerów, cierpliwość oraz wzajemna miłość może sprawić, że nawet tak niedobrane znaki mogą stworzyć związek.

Rak i Bliźnięta

Rak i Baran

Związek Raka i Barana może być burzliwy. Barany bywają egoistyczne, wybuchowe i gwałtowne, przez co mogą łatwo zranić delikatnego i wrażliwego Raka. Często dochodzi z tego powodu do nieporozumień bo Rak myśli, że Baran jest niewrażliwy, zaś Baran uważa Raka za zbyt nerwowego i emocjonalnego. Tym dwojgu będzie bardzo trudno stworzyć harmonijny związek.

Przejdź na następną stronę

Rak i Baran

Rak i Panna

Związek Raka i Panny może być magiczny. Oba znaki charakteryzują się dużą wrażliwością duchową i emocjonalną. Potrafią porozumiewać się na wielu poziomach, inspirować się i wspierać w działaniu. Panny podziwiają Raki zaś Raki potrafią pielęgnować delikatne i wrażliwe ego Panny. Oba znaki mogą stworzyć pogodny i harmonijny związek oparty na wzajemnym zrozumieniu i harmonii.

Rak i Panna

Rak i Lew

Te dwa znaki różnią się od siebie jak dzień i noc, ale tworząc związek mogą się uzupełniać w taki sposób, żeby obie strony były zadowolone. Lew docenia intuicję i wrażliwość Raka i z radością zareaguje na romantyczną kolację, którą przygotuje Rak. Natomiast Rak będzie z wdzięcznością rozkoszował się poczuciem bezpieczeństwa, które zapewni mu odważny Lew. Oba znaki mają duże szanse na stworzenie satysfakcjonującego związku.

Przejdź na następną stronę

Rak i Lew

Rak i Skorpion

Silne emocje pomiędzy Skorpionem i Rakiem aż iskrzą. Oba znaki przyciągają się prawie z magnetyczną siłą. Energie obu znaków są bardzo do siebie podobne. Oba znaki potrafią stworzyć głęboki, pełen zaufania związek. Ich więź jest niezwykle harmonijna i naturalna, jakby były stworzone właśnie dla siebie. Oba znaki potrafią chronić się nawzajem i strzec swojej delikatności i wrażliwości.

Rak i Skorpion

Rak i Waga

Te dwa znaki to romantyczne połączenie. Łączą ich priorytety w życiu, pracy i domu. Oba znaki doskonale porozumiewają się na wszystkich płaszczyznach. Rak i Waga to znaki łagodne, pełne uroku i współczujące. Ich związek potrafi niesamowicie ewoluować. Często znajdują powód do śmiechu dzięki podobnemu poczuciu humoru. Waga i Rak potrafią stworzyć idealny związek.

Przejdź na następną stronę

Rak i Waga

Rak i Koziorożec

Przeciwległe bieguny tej samej osi. Rak i Koziorożec potrafią perfekcyjnie uzupełniać się ale znalezienie punktu równowagi nie zawsze jest łatwe. Raki to duchowe i czujące istoty dające prym instynktom zaś Koziorożce są na wskroś racjonalne i przyziemne, dlatego czasem trudno im się dogadać. Oba znaki mają szansę na stworzenie związku opartego na zrozumieniu, bezpieczeństwie i zaufaniu.

Rak i Koziorożec

Rak i Strzelec

Przeciwieństwa mogą się przyciągać i uzupełniać, czasem jednak Rak i Strzelec mogą mieć problemy z komunikacją. Strzelec szuka wiedzy, przygody i wyzwań. Rak kocha podróże, ale nie podziela umiłowania do cygańskiego stylu życia jaki preferuje Strzelec. Oba znaki lubią się nawzajem, potrafią śmiać się z tych samych rzeczy i mają szansę na utworzenie stałego związku.

Przejdź na następną stronę

Rak i Strzelec

Rak i Ryby

Te dwa znaki mogą być największymi szczęściarzami. Są w stanie zbudować trwały związek, a ich miłość może trwać wiecznie. Charakteryzują się wrodzonym zrozumieniem, które przekracza prawa fizyczne. Inne pary mogą im tylko zazdrościć tak głębokiego, duchowego porozumienia. Związek Raka i Ryb jest niezwykle twórczy, oba znaki są uzdolnione artystycznie i dzielą wspólne zainteresowania.

Rak i Ryby

Rak i Wodnik

Rak i Wodnik żyją na dwóch różnych planetach. Osiągnięcie emocjonalnego związku między tymi dwoma znakami może być trudne. Oba znaki mogą być nieprzewidywalne w działaniu. Raki często kierują się sercem, natomiast Wodniki racjonalnym rozumem. Jeśli te dwa znaki chcą stworzyć związek czeka ich nie lada wyzwanie.

Rak i Wodnik

Rak i Rak

Można powiedzieć, że nadają na tych samych falach. Związek dwóch Raków jest idealny. Są tak dopasowani do siebie, że niemal czytają sobie w myślach. Zazwyczaj Rak potrzebuje dużo czasu aby się przed kimś otworzyć i mu zaufać, ale z związku z tym samym znakiem zodiaku nie będzie miał problemu. Raki potrafią tworzyć niezwykle silne więzi, ich związek będzie trwały, pełen miłości i harmonii.

Źródło: Starstock, Nydailynews

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Rak i Rak
210
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Mał Gosia
Mał Gosia 07.07.2017, 05:13
Moj mąż również lew :) 16 lat razem bez zgrzytów :)
Peter Saklak
Peter Saklak 07.07.2017, 05:13
"Ja nie jestem fejsbukowa"
Janina Ossowska
Janina Ossowska 07.07.2017, 05:13
Ja jestem Rakiem. I po wielu latach, zajrzałam do "Homo Zodiakus" Leszka Weresa .. Rak z Rakiem albo Rak z Panną. I choc byłam z zakochana w mężczyźnie spod znaku Panny... wyszłam za Barana...
Krystyna Komarzewska
Krystyna Komarzewska 06.07.2017, 05:13
Rak ze strzelcem 38 lat
DS Ośno
DS Ośno 06.07.2017, 05:13
RAK Z RAKIEM 46 LAT
Mateusz Maciuk
Mateusz Maciuk 06.07.2017, 05:13
Ja,jestem rakiem jutro urodziny i jestem sam od 2 lat :)
Paulina Kaczmarek-Duszka
Paulina Kaczmarek-Duszka 06.07.2017, 05:13
Jestem rakiem. A mój Mąż bykiem.
Ewa Kazimierczak
Ewa Kazimierczak 06.07.2017, 05:13
Ja tez raczek (2 lipca) a moj mąż koziorozec i już 9 lat razem raz jest lepiej raz jest gorzej ale sie dogadujemy
Arkadiusz Jańczuk
Arkadiusz Jańczuk 06.07.2017, 05:13
Rak Cię zezre rak Cię stocy
Dorota Kotara
Dorota Kotara 06.07.2017, 05:13
Rak i Ryba 23 lata razem
Magdalena Grygorczuk
Magdalena Grygorczuk 06.07.2017, 05:13
Z lwem też można się dogadać już 23 lata razem i nie zmieniłabym
Mał Gosia
Mał Gosia 07.07.2017, 05:13
Moj mąż również lew :) 16 lat razem bez zgrzytów :)
Anna Skibinska
Anna Skibinska 06.07.2017, 05:13
Rak z rakiem tylko i wyłącznie
Małgorzata Kulińska
Małgorzata Kulińska 06.07.2017, 05:13
A ja w ogóle uważam że rak to bardzo fajny jak nie najlepszy znak zodiaku
Marzena W-l
Marzena W-l 06.07.2017, 05:13
Rak i Byk idealny związek
Agnieszka Janus
Agnieszka Janus 06.07.2017, 05:13
Rak.z bykiem jutro 15 lat
Grażyna Surowa
Grażyna Surowa 06.07.2017, 05:13
Po czasie dowiedziałam się z jakim znakiem nie powinnam się wiązać.
Ania Matczuk
Ania Matczuk 05.07.2017, 05:13
Ja raczek on lew ..25lat cudownego związku .Temperamentny ale cudowny
Kazik Kuć
Kazik Kuć 05.07.2017, 05:13
Rak i Ryba już 46 lat.
Weronika Mikołajczyk
Weronika Mikołajczyk 05.07.2017, 05:13
Nie chodzi o znak zodiaku tylko i charakter i podejści do życia
Weronika Mikołajczyk
Weronika Mikołajczyk 05.07.2017, 05:13
Ja z rybą od ... W sierpniu 11 lat