O co kaman

Opublikowane 2017-08-09
1 Komentarz

Jak poszczególne znaki zodiaku zachowują się w związkach

Tradycja astrologiczna nakazuje dobierać partnerów według klucza żywiołów. Do Powietrza należą Bliźnięta, Waga i Wodnik, Żywioł Ognia reprezentują Baran, Lew i Strzelec, do Żywiołu Ziemi zaliczamy Byka, Pannę i Koziorożca i nareszcie do Żywiołu Wody-Raka, Skorpiona i Ryby. Gdyby to jednak było takie proste, nie byłoby rozstań ani rozwodów. Sprawdź, które znaki są najgorsze w związkach partnerskich.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran to niewątpliwe jeden z najgorszych znaków Zodiaku z jakim można się związać. Nigdy nie traktuje partnerki z należytą uwagą. Baran zawsze jest obok, nigdy w środku relacji. Jest skoncentrowany tylko na sobie i swoich potrzebach. Dziewczyna w związku z chłopakiem- Baranem często odnosi wrażenie, że dla niego nie istnieje, wielokrotnie nie jest uwzględniana w jego planach.

Przejdź na następną stronę

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Zanim Byk zaangażuje się w związek, jego potencjalna partnerka musi spełnić całą listę wymagań. Mężczyzna urodzony pod tym znakiem ma duży problem z podejmowaniem decyzji w kwestii sformalizowania relacji damsko-męskiej. Byka często charakteryzuje bezcelowy upór oraz brak elastyczności. Dziewczyna w związku z bykiem musi wykazać się dużą dawką cierpliwości.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta obawiają się wchodzenia w bliskie relacje z płcią przeciwną. Często jedynym powodem niechęci we wchodzeniu w związek jest lęk przed zranieniem. Tak naprawdę, mężczyźni urodzeni pod tym znakiem, są doskonałymi partnerami w związku. Muszą tylko przestać stwarzać nieistniejące problemy i nie poddawać się za bardzo czarnym scenariuszom, które tworzą w głowach.

Przejdź na następną stronę

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rakowi wydaje się, że postępuje uczciwie stwierdzając na początku znajomości, że nie chce angażować się w nic poważnego. Nie przeszkadza mu to jednak w miłym spędzaniu czasu z dziewczyną. I choć wydawać by się mogło, że jego zachowanie zdradza zmianę w podejściu do związku, niestety tak nie jest. Rak może w każdej chwili oświadczyć, że to koniec znajomości nie licząc się z uczuciami drugiej strony.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lew słynie z poczucia własnej wartości i nie lubi być niezauważony. W związku to jego trzeba wielbić i komplementować. Mężczyzna urodzony pod znakiem Lwa musi dobrze poznać partnerkę zanim się zaangażuje. Nie będzie marnował czasu w relacji, która nic nie wnosi do jego życia. Lew często myśli tylko o sobie i bywa aż do przesady skoncentrowany na swoich potrzebach.

Przejdź na następną stronę

Panna (23 sierpnia -22 września)

Panny nie potrafią żyć samotnie. Jeśli nie są związku wpadają w panikę. Wszystko widzą w czarnych barwach. Nawet jeżeli tkwią w beznadziejnej relacji, gdzie uczucia już dawno wygasły, nie potrafią pozwolić odejść drugiej osobie. Dlatego czasem trudno określić, czy mężczyzna spod znaku Panny jest związany z kobietą, dlatego, że ją kocha, czy po prostu boi się samotności i porzucenia.

Waga (23 września - 22 października)

Wago bywają niezwykle ostrożne w relacjach damsko- męskich. Często boją się pokazać swoje prawdziwe “ja”. Trudno wejść w związek z mężczyzną, który nie jest szczery i nie pozwala na “bycie sobą”. Jeśli dziewczyna chce się związać z chłopakiem urodzonym pod znakiem Wagi musi zaangażować wszystkie siły i umiejętności, aby dotrzeć do jego prawdziwej natury.

Przejdź na następną stronę

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec należy do najgorszych znaków Zodiaku jeśli chodzi o utrzymanie związku. Uważa, że wolność jest jego najważniejszym i niezbywalnym przywilejem. Nie lubi się angażować i szybko nudzi się w relacji damsko- męskiej. Po rozstaniu rozpacza, że mógł postąpić inaczej, aby zatrzymać dziewczynę u swego boku, ale szybko znajduje nowy obiekt uczuć.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożec jest tak zaangażowany w swoje obowiązki zawodowe, że nie ma czasu na związki. Bardzo rzadko angażuje się w dłuższą i głębszą relację z kobietą. Nawet jeśli jest w związku nigdy nie zmieniania priorytetów- praca jest dla niego najważniejsza. Zawsze jest zbyt zajęty, aby poświęcić czas partnerce. Mężczyzna-Koziorożec często wybiera samotne życie.

Przejdź na następną stronę

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik również należy do grupy znaków, które najbardziej cenią sobie wolność i niezależność. Lubi samotnie spędzać czas. Oczywiście otacza go grupa przyjaciół, ale nieczęsto można go spotkać w towarzystwie kobiety. Mężczyzna urodzony pod znakiem Wodnika ma wysokie wymagania, co do swojej dziewczyny i często szybko rezygnuje z partnerki.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Rybom często wydaje się, że dokładnie wiedzą, czego wymaga od nich partnerka. Niestety, nie są w stanie wejść “w skórę” drugiego człowieka. Mężczyźni-Ryby często pozostają w tzw. “strefie znajomych” ponieważ strach paraliżuje ich przed wyznaniem prawdziwych uczuć. Boją się ryzyka i zranienia. Bywa, że krzywdzą w ten sposób samych siebie.

Źródła: Twitter/ Instagram

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku

8
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
9 najlepszych kopii fast foodów na świecie
Adam Juchacz
Adam Juchacz 12.08.2017, 05:13
Prawda idealna Ale o skorpionie zapomnieliscie