NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-09-06
6 Komentarz

3 rzeczy, których mężczyźni pragną w związku, ale nie wiedzą jak o nie poprosić

Jeśli para chce stworzyć kochający związek, obie osoby muszą pamiętać, aby zaspokoić szereg potrzeb drugiej osoby. Czasem nam się wydaje, że doskonale wiemy, czego pragnie nasz ukochany. Jesteśmy pewne, że nasz partner czuje się kompletnie swobodny w relacji i zakładamy, że nam powie, czego spodziewa się w związku. Istnieją pewne rzeczy, których mężczyźni pragną, ale boją się przyznać.

Wdzięczność

Proste “dziękuję” jest w stanie zmiękczyć serce każdego mężczyzny. Może nawet większość kobiet nie zdaje sobie sprawy jak kruche i wrażliwe jest męskiego ego. Jeśli mężczyzna zaprosił Cię na kolację, kupił kwiaty czy zrobił coś dla Ciebie, nie zapomnij mu szczerze podziękować. Dobitne wyrażenie wdzięczności sprawi, że Twój chłopak poczuje się doceniony i będzie chciał robić dla Ciebie jeszcze więcej.
Przejdź na następną stronę

Poza wdzięcznością niezwykle ważne jest okazywanie miłości swojemu mężczyźnie. Buziak na dzień dobry czy zwykły uśmiech potrafią wiele zmienić w relacji. Nie można też zapominać o przytulaniu. Pragnienie ciepła i dotyku drugiej osoby jest podstawową ludzką potrzebą. Możesz to łatwo sprawdzić: przytul się do swojego faceta, kiedy będzie miał gorszy humor, a zobaczysz jak jego nastrój błyskawicznie się zmieni.

Tak naprawdę mężczyźni chcą tego samego, co kobiety. Chcą czuć się kochani. Lubią kiedy partnerka całuje ich, głaszcze, przytula, wspiera i zachęca do działania. Przez ciepłe, serdeczne gesty dziewczyna potwierdza swoją akceptację dla partnera. Mężczyzna pragnie mieć w kobiecie przyjaciela, któremu może zaufać i zwierzyć się ze swoich problemów.
Przejdź na następną stronę

Ponadto mężczyźni niezwykle cenią w kobietach lojalność i wierność. Mądra dziewczyna nigdy nie będzie mówiła źle o swoim partnerze. Każdy facet pragnie dzielić życie z kobietą, z którą może trwać razem w obliczu trudności. Chyba nawet nie trzeba wspominać, że wierność w związku to podstawa udanej relacji. Mężczyzna pragnie kobiety na wyłączność.

Chcą spotykać się z kimś pięknym

Mężczyźni są wzrokowcami, lubią podziwiać piękne kobiety, to jest wręcz część ich natury. Twój partner chce podziwiać również Ciebie, nie chudą modelkę ale dziewczynę, która dobrze czuje się w swoim ciele. Pragnie, aby kobieta dbała o wygląd, sylwetkę, odpowiedni ubiór. Mężczyzna chce, chociaż się do tego nie przyzna, aby kobieta chciała się jemu podobać.
Przejdź na następną stronę

Pragną okazywać uczucia

Wyrażanie uczuć jest dla mężczyzn o wiele trudniejszym zadaniem niż dla kobiet. Czasem nawet nie wiedzą jak to zrobić, chociaż bardzo by chcieli. Pokazywanie swojej wrażliwszej strony nie jest dla nich łatwe, bo nie chcą być odbierani za słabeuszy. Tak naprawdę Twój partner chciałby móc się wypłakać, nie martwiąc się o to, że wykorzystasz to przeciwko niemu.

Pamiętaj również, że jedną z ważniejszych rzeczy jest szacunek. Zarówno kobiety jak i mężczyźni potrzebują miłości i szacunku. Partner nie będzie w stanie czuć miłości i czułości w stosunku do kobiety, która go nie akceptuje i pogardza nim jako człowiekiem. Każdy mężczyzna potrzebuje poczucia, że pomimo licznych niedoskonałości akceptujemy go takim, jakim jest.
Źródło: Pixabay
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

144
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Diana Ogliari
Diana Ogliari 26.09.2017, 05:14
Szymon Bartkowiak chyba wszystko sie zgadza
Mateusz Barabasz
Mateusz Barabasz 25.09.2017, 05:14
Wiktoria Oo kurwa Hahah Proszę cie
Sandra Ossowska
Sandra Ossowska 21.09.2017, 05:13
Dawid nie wstydź się okazywać uczuć
Olgierd Kindrasz
Olgierd Kindrasz 16.09.2017, 05:13
Antek Oksztul PRZYDA CI SIE
Maja Urbaniak
Maja Urbaniak 14.09.2017, 05:13
Adam ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ..?
Iwona Wioletta
Iwona Wioletta 13.09.2017, 05:13
odkryli Amerykę...dajcie im Nobla...ja pier...ę.