O co kamanGwiazdy

Opublikowane 2017-09-06
0 Komentarz

7 hollywoodzkich gwiazd, które weszły w konflikt z prawem

Kto nie pamięta uroczego Macaulaya Culkina w filmach o perypetiach Kevina, chłopca pozostawionego samotnie w domu, a następnie w Nowym Jorku? Albo Winony Ryder w roli ekscentrycznej nastolatki w filmie “Sok z żuka” Tima Burtona? Dziecięce gwiazdy z Hollywood zdążyły już jednak dorosnąć i jak się okazuje ich filmowy wizerunek daleko odbiega od rzeczywistości, a nawet wiele z nich weszło na drogę przestępstwa.

Winona Ryder

W ostatnich latach sława Winony Ryder zdawała się blednąć, na szczęście za sprawą jednej z głównych ról w serialu “Stranger Things” ma szansę na medialny powrót. Gwiazda w przeszłości zmagała się z depresją i kleptomanią. w grudniu 2001 roku została przyłapana na próbie kradzieży ubrań i dodatków wartych prawie 6 tysięcy dolarów. Skazano ją na 480 godzin pracy społecznej i grzywnę.
Przejdź na następną stronę

Lindsay Lohan

Międzynarodową sławę aktorce przyniosła podwójna rola w filmie “Nie wierzcie bliźniaczkom” z 1998 roku. Co stało się ze słodką i uroczą rudowłosą dziewczynką? Plotkarskie magazyny co chwilę informują o jej problemach z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Lista jej kłopotów związanych z łamaniem prawa jest naprawdę długa. Była wielokrotnie aresztowana i aż 6 razy skazana.

Shia Labeouf

Shia Labeouf znany stał się po zagraniu roli Sama Witwicky w filmie “Transformers” w 2007 roku. Aktor był wielokrotnie aresztowany pod zarzutami pijaństwa i zakłócania porządku publicznego. W lipcu tego roku Labeouf wystosował oficjalne oświadczenie w którym wyznał, że jest zmęczony swoim zachowaniem i obiecał podjąć walkę z nałogiem alkoholowym i agresją.
Przejdź na następną stronę

Haley Joel Osment

Kreacja, którą stworzył w filmie “Szósty zmysł” u boku Bruce”a Willisa zachwyciła wszystkich, zarówno widzów jak i krytyków filmowych. Osment zdobył za tę rolę nominację do Złotego Globu i Oscara. W 2006 roku został zatrzymany za jazdę po pijanemu i posiadanie narkotyków. Wyszedł z aresztu za kaucją w wyskości 15 tysięcy dolarów.

Amanda Bynes

Bynes stała się gwiazdą amerykańskiej telewizji mając zaledwie 13 lat. Była gospodynią swojego własnego programu “Szał na Amandę”. W późniejszych latach zagrała rolę Holly Tyler w serialu “Siostrzyczki”. W 2013 roku została aresztowana za jazdę po pijanemu. Sąd skierował ją na odwyk. Aktorka obecnie pracuje nad własną linią odzieżową i odcina się od wydarzeń z przeszłości.
Przejdź na następną stronę

Macaulay Culkin

Za sprawą dwóch filmów “Kevin sam w domu” i “Kevin sam w Nowym Jorku” Culkin stał się najbardziej popularną, dziecięcą gwiazdą kina. W 2004 roku został zatrzymany pod zarzutem nielegalnego posiadania niebezpiecznych leków wydawanych tylko na receptę oraz marihuany. Aktor zmagał się również z uzależnieniem od alkoholu i depresją. W 2008 roku Culkin przeżył załamanie nerwowe po śmierci siostry.

Jake Lloyd

Jake Lloyd skradł serca widzów rolą młodziutkiego Anakina Skywalkera w kolejnej odsłonie “Gwiezdnych Wojen”. W 2015 roku został aresztowany po szaleńczym pościgu przez policję. Rozbił auto i staranował kilka drzew. Został skazany na 10 miesięcy więzienia. Okazało się również, że aktor cierpi na schizofrenię. Podejrzewano, że choroba może być wynikiem traumatycznych przeżyć, jakich doświadczył po nakręceniu filmu.
Źródło: Twitter
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!