O co kamanPoradyNewsy

Opublikowane 2017-09-11
2 Komentarz

6 zaskakujących rzeczy, które możesz zrobić z Messengerem

Numerem jeden, jeśli chodzi o sieci społecznościowe, jest Facebook. Drugą najczęściej używaną aplikacją jest Messenger, który służy do komunikacji z przyjaciółmi i innymi osobami z listy znajomych. Lecz to nie wszystko co potrafi Messenger. W aplikacji kryje się kilka funkcji, które zostały dodane do aplikacji. Niektóre z nich są naprawdę zabawne. Sprawdź!

Czat z botem
Nie masz z kim porozmawiać? Cóż, czemu nie spróbować czegoś nowego i porozmawiać z botem. Tak, to prawda, korzystając z Messengera możesz przeprowadzić konwersację z botem. Nie będzie to idealna rozmowa, ale rozmowa która dostarczy Ci aktualne wiadomości ze świata bądź nowe artykuły z Twoich ulubionych witryn. Opcja rozmowy z botem jest nadal dopracowywana. Przejdź na następną stronę i sprawdź inne ciekawostki aplikacji Messenger.

Utwórz skrót
Czy masz tę jedyną osobę, z którą lubisz rozmawiać? A może w rozmowie grupowej ciągle coś się dzieje? Dlaczego nie utworzyć skrótu na ekranie głównym do tych wiadomości? Funkcja ta jest dostępna tylko dla użytkowników telefonów z Androidem. Niestety wielbiciele telefonów z jabłuszkiem będą musieli na nią poczekać. Gdy w menu wybierzemy opcję “Utwórz skrót” na głównym ekranie pojawi się ikona z odpowiednim opisem i grafiką.

Wysyłanie wideo
Wysyłanie wiadomości do wszystkich może być męczące. Messenger uruchomił funkcję dzięki której możemy nagrać krótki 15 sekundowy film i natychmiast go wysłać. To idealne rozwiązanie do szybkiego wysyłania krótkich wiadomości. Wystarczy otworzyć opcję wysyłania zdjęć i przez chwilę nacisnąć przycisk aparatu, aby nagrać film. Na następnej stronie znajdziesz więcej ciekawych wskazówek.

Zagraj w kosza
W programie Messenger ukryta jest tajna gra w koszykówkę. Chociaż nie jest zaawansowana jak gra na konsoli, ale z pewnością pomoże Ci zabić czas i wyzwać swoich przyjaciół na pojedynek. Jak znaleźć grę? Wyślij emoji piłki do kosza do swojego przyjaciela i kliknij w nią. Pojawi się okno gry. Nie pozostaje nic jak wrzucić parę koszy.

Rozmowy telefoniczne
Jakby rozmowy i wysyłanie filmów wideo było niewystarczające, teraz możesz nawiązywać połączenie telefonicze przez Messenger. Ta nowa funkcja jest bardzo przydatna. Sprawia, że aplikacja staje się praktyczna dla każdego użytkownika. Wystarczy dobre połączenie internetowe i można rozmawiać ze znajomymi z każdego miejsca na Ziemi.

Dodaj inne konta
Czasami jedno konto to za mało. Z różnych przyczyn istnieje potrzeba obsługi dwóch różnych kont. W aplikacji Messenger istnieje możliwość obsługi wielu kont. Włącz aplikację i przejdź do opcji w prawym górnym rogu. Wybieramy zakładkę “Konta”, pojawi się okienko z naszym kontem, a w prawym rogu pojawi się znak “+”. Wpisujemy nazwę i hasło do drugiego konta, które chcemy dodać. W jednej chwili możemy być zalogowani tylko na jednym koncie. Aby się przełączyć na inne konto, wchodzimy w Ustawienia, następnie w Konta i wybieramy pożądane konto.
Źródło: curiousmob.com / Twitter

Podoba Ci się nasz artykuł? Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku!

6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
6 najbardziej złych kobiet, według znaków zodiaku!
Piotrek Hartung
Piotrek Hartung 15.09.2017, 05:13
podstawowe funkcje messengera
Emil Sosa Siennicki
Emil Sosa Siennicki 14.09.2017, 05:13
rzeczy ktore kazdy wie?XD