Niewiarygodne

Opublikowane 2017-09-11
1 Komentarz

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku

Według znanego od dziesięcioleci powiedzenia, nic tak nie buduje przyjaźni dwóch kobiet, jak nienawiść przeciwko trzeciej. Choć brzmi to dość ostro, niestety jest w tym sporo racji. Nić przyjaźni łączy dwie kobiety zazwyczaj podczas kryzysowych sytuacji, w których potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Każda kobieta potrzebuje przyjaciółki, której będzie mogła się wygadać, wypłakać w ramię czy doradzić w ważnych sprawach. Oczywiście zdarzają się osoby, którym trudno jest wytłumaczyć zasady obowiązujące w kobiecej przyjaźni, to spora część pań deklaruje, że nie wyobraża sobie życia bez swojej przyjaciółki.

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 1

Chociaż nie ma żadnej magicznej recepty na przyjaźń, to według statystyk wiele kobiet znacznie bardziej ufa swojej przyjaciółce niż mężowi! Może to się wydawać zabawne, jednak kobiety jasno potwierdzają, że znacznie częściej zawodzą się na mężczyznach, niż na koleżance. Sprawdź, co znak zodiaku mówi o charakterze Twojej przyjaciółki i upewnij się czy możesz jej w stu procentach zaufać!

Przejdź na następną stronę

Baran
Kobiety urodzone pod znakiem Barana są zwykle bardzo pogodnymi osobami, które mają wiele do powiedzenia na swój temat. Potrafią wszystko obrócić w żart, pocieszyć oraz wesprzeć na duchu. Są to osoby, którym można powierzyć największy sekret, a mimo to nigdy nie odwrócą się do nas plecami. Oprócz tego, mają świetne poczucie humoru, które potrafi rozbawić w każdej sytuacji.

Byk
Zawsze spokojna i beztroska osoba, która jest wobec nas w stu procentach lojalna. Przyjaźń z zodiakalnym Bykiem to gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Kobieta spod tego znaku jest uparta, dzięki czemu zawsze dąży do celu. Potrafią zmotywować innych do działania, a ponadto są bardzo pomocne. Nawet w najtrudniejszych chwilach możemy liczyć na pomoc zodiakalnego byka.

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 3

Bliźnięta
Mimo tego, że mają specyficzny charakter, Bliźnięta są bardzo towarzyskie. Uwielbiają bujać w chmurach, wierzą w nadprzyrodzone siły natury, a na dodatek są bardzo rozsądne. Zodiakalne Bliźnięta potrafią cieszyć się życiem, starają się nie poddawać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Kobiety spod znaku bliźniąt są zdecydowanie godne zaufania.

Rak
Kobiety spod znaku Raka są z natury samotnikami. Wolą spędzać wieczory samotnie z dobrą książką, jednak gdy najlepsza przyjaciółka potrzebuje pomocy chętnie przybędą na ratunek z dobrym winem w ręku. Nie lubią się poddawać, a wszystkie porażki starają się przekształcić w późniejszy sukces. Zodiakalne Raki starają się być oddanymi przyjaciółmi, jednak bardzo łatwo można ich do siebie zrazić.

Przejdź na następną stronę

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 4

Lew
Jak na prawdziwego Lwa przystało, kobiety spod tego znaku są dzielne, uczciwe, szczere i waleczne. Mają wybuchowy temperament, a ponadto nie wierzą w zbieg okoliczności. Twardo stąpają po ziemi oraz mają jasno wyznaczone cele w życiu. Dla najbliższej osoby są gotowe zrobić wszystko, umieją w całości poświęcić się dla dobra sprawy.

Panna
Zodiakalne Panny są najlepszymi przyjaciółkami, ponieważ posiadają w sobie sporo empatii. Dzięki temu potrafią wczuć się w daną sytuację i pomóc swojej najbliższej przyjaciółce. Kobiety spod znaku Panny posiadają ogromną potrzebę dążenia do realizacji swoich wymarzonych celów. Oprócz tego, potrafią zachować dystans do otoczenia, który jest zdecydowanym atutem.

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 5

Waga
Mając przy sobie przyjaciółkę spod znaku Wagi, możemy być pewni, że nikt nas nie skrzywdzi. Umiejętność radzenia sobie z problemami otaczającego świata jest nieoceniona. Wagi są godne zaufania, potrafią bronić słabszych oraz umieją przebaczać i dawać drugą szansę. Ponadto, są to osoby lojalne, którym można zaufać.

Skorpion
Skorpiony są bardzo dyskretne, cenią lojalność ponad wszystko inne. Rzadko kiedy potrafią przebaczać, starają się być uczciwe i prawdomówne. Względem swoich przyjaciół okazują szacunek i potrafią zaakceptować inność drugiego człowieka. Umieją wysłuchać drugiego człowieka i nie osądzają go po plotkach, są doskonałymi przyjaciółmi.

Przejdź na następną stronę

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 6

Strzelec
Kobiety spod znaku Strzelca cechuje ognisty temperament, entuzjazm i zamiłowanie do przygód. Są to osoby, które uwielbiają zdobywać kolejne umiejętności, nieustannie poszerzają wiedzę oraz z łatwością nawiązują kontakty. Ponadto, zodiakalny Strzelec bez trudu zyskuje sympatię otoczenia, szybko się zaprzyjaźnia i jest wiernym przyjacielem.

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 7

Koziorożec
Zodiakalnym Koziorożcem kierują niekiedy negatywne emocje. Są to osoby, które potrzebują mieć koło siebie kogoś zaufanego, komu mogą powierzyć wszystkie troski i problemy. Z trudem wyrażają emocje i uczucia, jednak można im śmiało zaufać. Kobiety spod tego znaku są ambitne, uczciwe i szczere. Nigdy się nie spóźniają.

Przejdź na następną stronę

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 8

Wodnik
Kobiety urodzone między 21 stycznia, a 18 lutego lubią prowokować swoim zachowaniem. W przyjaźni kierują się wzajemnym szacunkiem i bezgranicznym zaufaniem, które może okazać się bezcenne. Oprócz tego, są to osoby zdeterminowane, dążące do wyznaczonych celów. Przyjaciółka spod znaku Wodnika jest zdecydowanie bezpośrednia i szczera.

Jak wygląda przyjaźń według znaków zodiaku 9

Ryby
Kobiety spod tego znaku są bardzo emocjonalne i szybko aklimatyzują się w nowym otoczeniu. Posiadają sporo wdzięku oraz uroku osobistego, który nie raz pomaga wyjść z opresji. Ryby lubią życie towarzyskie, mają romantyczną naturę oraz są wielkimi marzycielami. Potrafią poświęcić swoje dobro dla drugiej osoby.

Źródło: Starstock / Giphy

Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Monika Opach
Monika Opach 17.09.2017, 05:13
no taaa wychodzi na to ze wszystkim mozna ufac -co za stek bzdur