NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-09-13
9 Komentarz

9 sygnałów świadczących o tym, że mężczyzna zdradza swoją partnerkę

Podstawą udanego i stabilnego związku powinno być zaufanie. Co jednak zrobić jeśli partner zaczyna zachowywać się w sposób podejrzany i kobieta czuje, że coś jest nie tak? Niewierność oczywiście boli, nie chcemy wierzyć, że partner mógł się dopuścić zdrady. Zanim jednak padną ostateczne oskarżenia, lepiej poznać podstawowe sygnały świadczące o zdradzie.

Niekontrolowana zazdrość

Jest to dosyć nietypowe zachowanie świadczące o tym, że partner zdradza. Jeśli do tej pory nie był o Ciebie nadmiernie zazdrosny i podejrzliwy, a teraz nie możesz spokojnie wyjść z przyjaciółką na babskie plotki, to oznacza możliwość zdrady. Mężczyzna obwinia Cię o rzeczy, których sam dokonuje. Niekontrolowana zazdrość bez konkretnych powodów nie jest dobrym objawem.
Chcesz wiedzieć więcej o sygnałach świadczących o zdradzie? Przejdź na następną stronę

Nadmierna drażliwość i nerwowość

Nie ma znaczenia co powiesz lub zrobisz Twój partner i tak wpada w furię. Reakcje takie mogą mieć oczywiście inny powód niż zdrada. Nadmierna drażliwość i nerwowość może wynikać z problemów w pracy lub nagromadzonego stresu. Z drugiej strony napięcie psychiczne może być spowodowane życiem w nieustannym kłamstwie i obawie, że przykre sekrety wyjdą na jaw.

Brak reakcji w mediach społecznościowych

Nikt nie ukrywa związku i raczej każdy partner chce pokazać światu, że znalazł idealną drugą połówkę. Brak zdjęć czy informacji na Facebooku czy Instagramie może świadczyć o próbie zatajenia, że partner jest związany z Tobą. Jeśli w dodatku wyłącza komputer, kiedy tylko przekraczasz próg pokoju i nie pozwala Ci dotykać swojego telefonu powinnaś się głębiej nad tym zastanowić.
Co jeszcze może świadczyć o zdradzie? Dowiesz się na następnej stronie

Denerwuje się, kiedy pytasz go plany

Zaczynasz obserwować, że coraz bardziej oddalacie się od siebie. Twój partner coraz częściej przestaje Cię uwzględniać w swoich planach, a zapytany o powód wpada we wściekłość. Mniej czasu dla partnerki zazwyczaj towarzyszy zdradzie, gdyż mężczyzna zaczyna dzielić swój czas nie tylko na dom i obowiązki zawodowe, ale również poświęca go na sekretnie spotkania.

Zmienny nastrój

Jest mało mężczyzn którzy potrafią ze stoickim spokojem zdradzać swoje partnerki. Facet żyjący w ciągłym kłamstwie będzie nieustannie spięty i rozdrażniony. Możesz zauważyć, że sprzeczacie się częściej niż zazwyczaj. Jeśli kłótnie wybuchają niemal codziennie, a wcześniej potrafiliście się świetnie dogadać, może to być niestety oznaka niewierności partnera.
Jakie są jeszcze sygnały świadczące o zdradzie? Dowiedz się na kolejnej stronie

Kłamstwa

Zdradzający facet będzie musiał Cię okłamywać, aby ukryć sekretne spotkania. Kłamstwo niestety ma bardzo krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Coraz częściej będziesz słyszała dziwne wymówki i usprawiedliwienia. Możesz również zauważyć, że Twój partner zaczął spędzać czas z grupą ludzi, których nie znasz i ma zupełnie nowych przyjaciół.

Stał się mniej uczuciowy

Kiedy dwoje ludzi się kocha, jest to naturalne, że pragną swojej bliskości. Możesz być zaniepokojona, jeśli Twój partner przestał interesować się Twoimi potrzebami. Unika zbliżeń, zwykłych codziennych czułości, całusów i przytulania. Niestety brak czułości pociąga za sobą coraz mniejsze zaangażowanie w związek, który, po prostu, może się rozpaść.
Przejdź na kolejną stronę, aby poznać więcej sygnałów świadczących o zdradzie

Prezenty

Poczucie winy może sprawić, że Twój partner będzie chciał zdobyć Twoje przebaczenie. Kupowanie prezentów i zwiększona dbałość o partnerkę to najbardziej typowe objawy zdrady. Paradoks polega na tym, że niewierny partner próbuje zagłuszyć wyrzuty sumienia i w pewien sposób zrekompensować kobiecie wyrządzaną krzywdę i zdradę.

Znika bez ostrzeżenia

Jeżeli Twój mężczyzna ma kogoś na boku coraz częściej będzie nieosiągalny. Będą pojawiały się ważne spotkania, wyjazdy, coraz częściej jego telefon będzie wyłączony. Podstawą relacji w związku, jest to, że dwie osoby mogą na sobie polegać, kiedy więc jego coraz częściej nie ma w domu, a tłumaczenia są dziwne, możesz spodziewać się, że partner Cię zdradza.
Źródło: Instagram/Twitter
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

20
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Jeśli tego nie wiesz, nie jesteś prawdziwym fanem zespołu Queen!
Renia Aga Rosół
Renia Aga Rosół 25.09.2017, 05:13
Sebastian zaraz to przeczytam xD
Arek Lewandowski
Arek Lewandowski 25.09.2017, 05:13
Sposób na wiernego męża.Pełny żołądek i puste kule
Marcin Skiba
Marcin Skiba 24.09.2017, 05:13
Szczerze znam więcej facetów, którzy zostali zdradzeni przez panie "strasznie Cię kocham❤❤" niż kobiet. Widać taka natura
Danuta Rosa
Danuta Rosa 24.09.2017, 05:13
A co jeśli ona zdradza?
Maja Urbaniak
Maja Urbaniak 23.09.2017, 05:13
Adam pilnuj sie bo ja juz wiem ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Maja Urbaniak
Maja Urbaniak 23.09.2017, 05:13
Domyśle sie kiedy mnie Bd zdradzał
Adam Jankowski
Adam Jankowski 23.09.2017, 05:13
Ja Cię Nigdy Nie Zdradzę
Maja Urbaniak
Maja Urbaniak 23.09.2017, 05:13
Domyśle sie kiedy mnie Bd zdradzał
Adam Jankowski
Adam Jankowski 23.09.2017, 05:13
Ja Cię Nigdy Nie Zdradzę
Wieslawa Patrys
Wieslawa Patrys 23.09.2017, 05:13
Koniec udawanie fałsz
Artur Jerski
Artur Jerski 23.09.2017, 05:13
To chyba dotyczy obu stron
Marcin Skiba
Marcin Skiba 24.09.2017, 05:13
Szczerze znam więcej facetów, którzy zostali zdradzeni przez panie "strasznie Cię kocham❤❤" niż kobiet. Widać taka natura