NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-09-19
0 Komentarz

5 przykrych rzeczy których dziewczyna Jima Carreya doświadczyła ze strony aktora!

Jim Carrey (55) jest gwiazdą znaną z wielu filmów. Kanadyjsko-amerykański aktor, producent filmowy oraz komik grał m. in. w filmach “Maska”, “Ace Ventura: Psi detektyw”, “Głupi i głupszy” oraz “Bruce Wszechmogący”. We wrześniu 2015 rok aktor przeżył osobistą tragedię, jego była dziewczyna Cathriona White odebrała sobie życie kilka dni po zerwaniu z Carreyem!

Hollywoodzki gwiazdor przez długi czas milczał na temat targnięcia się na życie swojej byłej partnerki, jednak po dwóch latach od tego tragicznego wydarzenia wyszły na jaw pewne fakty dotyczące najprawdopodobniej powodu jej decyzji. Po tym lekarze stwierdzili, że przedawkowała ona najprawdopodobniej leki uspokajające, gdyż od dłuższego czasu cierpiała na depresję.

Jakie były powody śmierci młodej kobiety? Kliknij dalej

Niektóre źródła donoszą, że Cathriona White od dawna potrzebowała specjalistycznej terapii pod okiem psychiatrów, jednak domniemane zaniedbania ze strony aktora spowodowały, że kobieta nie otrzymała odpowiedniej pomocy. Ponadto, rodzina zmarłej Irlandki doszukuje się przyczyn tego tragicznego zajścia w relacji pomiędzy White, a Carreyem. Możliwe, że zbyt duża różnica wieku również ma tu znaczenie. Kobieta była młodsza od Jima o 25 lat!

1. Ukrywał prawdę

Rodzina Cathriony White postanowiła wytoczyć proces aktorowi. Głównym powodem pozwania Carreya jest niewątpliwie fakt, że aktor ukrywał przed swoją obecną wtedy partnerką swoją chorobę. Jak się okazuje, Jim Carrey był świadom swojej choroby, jednak wolał okłamywać młodą kobietę, która domyślała się, że coś może być nie tak, gdy jej stan zdrowia również uległ pogorszeniu.

Przejdź dalej, aby dowiedzieć się więcej o tajemniczej śmierci partnerki Jima Carreya!

2. Jego temperament przerósł White!

Podczas jednej z wizyt u swojego terapeuty Cathriona White skarżyła się, że obawia się swojego partnera po tym, jak w przypływie gniewu roztrzaskał komputer o ścianę. Najprawdopodobniej aktor był wtedy pod wpływem narkotyków, co dodatkowo potęgowało strach White. Po tym incydencie dziewczyna wyrzuciła go z mieszkania, jednak wciąż pragnęła pomóc mężczyźnie. Oprócz tego, w opinii terapeuty pojawia się informacja, że White miała bardzo niską samoocenę.

3. Carrey traktował ją przedmiotowo

Zaraz po tym tragicznym wydarzeniu świat obiegła informacja, że Carrey traktował młodą partnerkę przedmiotowo. W momencie, gdy aktor nie miał ochoty spędzać czasu w towarzystwie White, odsyłał ją do domu i potrafił milczeć przez kolejny tydzień. Kiedy potrzebował zobaczyć się z kobietą po prostu telefonował i zapraszał do siebie. Podczas jednej z wizyt u terapeuty powiedziała, że Carrey traktuje ją jak “psa”, co sprawiło, że poczuła się jak przedmiot.
Kliknij dalej i sprawdź, co jeszcze przyczyniło się do śmierci kobiety!

4. Bawił się emocjami

Problemy między partnerami pojawiły się w momencie, gdy Carrey zaoferował White podpisanie umowy poufności. Kobieta nie zareagowała zbyt dobrze na ofertę przedstawioną przez komika. Ponoć im dłużej White się wahała, tym bardziej Jim był wobec niej opryskliwy. Terapeuta kobiety sugerował nawet, że cierpi na zespół stresu pourazowego.

5. Strach kobiety przed napaścią ze strony Carreya

Po zakończeniu związku Cathriony White i Jima Carreya terapeuta zauważył, że jego pacjentka stała się jeszcze bardziej krucha i osłabiona. Miała problemy z odżywianiem, nie mogła spać, w nocy śniły się jej koszmary. Jednym z najczęściej powtarzających się snów był ten, w którym Carrey zakrada się do jej mieszkania i robi jej krzywdę. Jak widać kobieta obawiała się Carreya do tego stopnia, że strach zaczął ją wyniszczać.

Źródło: Starstock / Instagram

Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Tajemnice “Coco”, które Pixar ukrył przed widzami