NiewiarygodnePoradyZdrowie i Uroda

Opublikowane 2017-10-17
0 Komentarz

9 rzeczy, które mężczyźni wyjątkowo lubią w kobietach!

Kobiety od zawsze wkładają ogromny wysiłek w utrzymanie swojego nienagannego wyglądu. Panie pragną, aby z jak najlepszej strony zaprezentować się swoim mężczyznom, dlatego też spędzają kilka godzin tygodniowo dbając o swoją urodę. Oprócz tego, starają się za pomocą różnych sztuczek ukryć pewne niedoskonałości w swoim wyglądzie. Niestety, kobiety mają tendencję do zamartwiania się swoim wyglądem zewnętrznym, na który większość mężczyzn zwraca uwagę. Co tak naprawdę podoba się mężczyznom w kobietach?

1. Krótkie fryzury

Choć większość kobiet uważa odwrotnie, mężczyźni wolą kiedy kobieta ma krótką i schludną fryzurę. Oczywiście znajdą się też panowie, którzy stwierdzą, że wolą kobiety w długich włosach. Należy pamiętać, że o gustach się nie dyskutuje. Jeśli jednak należysz do grupy kobiet, które wolą krótkie fryzury, mamy dla Ciebie propozycje najmodniejszej fryzury w tym sezonie! Pixie cut pokochały m.in. Halle Berry, Emma Watson oraz Charlize Theron.
Kliknij dalej i sprawdź, czym nie należy się przejmować w obecności mężczyzny!

2. Zmarszczki

Wiele kobiet uważa, że zmarszczki są okropne i zazwyczaj starają się je ukryć na każdy możliwy sposób. Jak się jednak okazuje, panowie uważają, że zmarszczki są wyjątkowo urocze. Według nich są dowodem dojrzałości i charakteru. Dlatego też, nie warto przejmować się drobnymi niedoskonałościami znajdującymi się na twarzy.

3. Chrapanie

Większość kobiet bardzo wstydzi się tego, że podczas snu zdarza im się chrapać. Jest to o tyle niekomfortowe, że niektóre panie obawiają się spać w jednym pokoju z mężczyzną. Chrapanie jest jednak czymś całkowicie normalnym i nie ma powodu, aby się tego wstydzić. Tym bardziej, że większość mężczyzn wcale nie zwraca na to uwagi.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

4. Naturalny wygląd

Choć każda kobieta czuje się w swoim ciele o wiele lepiej, gdy ma na twarzy makijaż, to jednak są w życiu takie momenty, kiedy pasuje pokazać się swojemu partnerowi bez makijażu. Panie nie powinny obawiać się nadejścia tego momentu, ponieważ kochający mężczyzna nie będzie zwracał uwagi na niektóre mankamenty urody.

5. Fobie

Każdy człowiek poszukuje w miłości bezpieczeństwa i oparcia nawet w trudnych chwilach. Wielu panów lubi odgrywać rolę twardziela, który ochroni swoją dziewczynę przed złym światem. Czasami, znajdują się jednak panie, które potrafią same o siebie zadbać i przeganianie myszek, pająków oraz innych przerażających zwierząt nie stanowi dla nich problemu. Mężczyźni uważają takie kobiety za partnerki idealne.
Czy mężczyźni akceptują swoje partnerki w stu procentach?

6. Dodatkowe kilogramy

Wiele pań stara się ukryć przed partnerem swój wygląd. Boją się, że z powodu kilku kilogramów więcej mężczyzna przestanie je kochać. Prawda jest taka, że mężczyzna, który zwraca uwagę tylko i wyłącznie na wygląd nie jest wart uwagi! Panowie, którzy naprawdę kochają swoje kobiety będą je kochać pomimo kilku nadprogramowych kilogramów.

7. Twoje “wady”

Podczas gdy kobiety wkładają całą swoją energię w to, aby wyglądać dobrze, mężczyźni często nie zdają sobie sprawy z istnienia pewnych niedoskonałości. Gdyby nie kobiety, panowie nie wiedzieliby nawet czym są rozstępy, trądzik, cellulit czy blizny. Dlatego też, należy przestać mówić głośno o mankamentach swojej urody i być świadomą swojego piękna!

Źródło: Starstock

Co jeszcze podoba się mężczyznom w kobietach? Podzielcie się swoją opinią i udostępniajcie artykuł na Facebooku!

5
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje…