Niewiarygodne

Opublikowane 2017-10-22
1 Komentarz

Plan Trzech Wojen Światowych według Alberta Pike z XIX wieku.

W XIX wieku na światło dzienne wyszła wizja Alberta Pike, który napisał plan wydarzeń opierający się na wizji jaka została mu objawiona. Pike w swoim liście do Mazziniego z sierpnia 1871 przedstawia plan trzech wojen światowych, które według niego są niezbędne do doprowadzenia Jednego Porządku Świata. Czy objawienia Alberta Pike mają bezpośredni związek z obecną sytuacją na świecie?

Życiorys Alberta Pike

Jak powszechnie wiadomo, Albert Pike urodził się w Bostonie 29 grudnia 1809 roku. Był on amerykańskim poetą, dziennikarzem, wolnomularzem i prawnikiem wojskowym, który zasłynął po napisaniu listu do Giuseppe Mazzini w 1871 roku. Pike był bezpośrednio związany z masonerią od 1850 roku, natomiast po 1859 roku przypisywano mu stworzenie planu trzech wojen światowych.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Albert Pike napisał list adresowany do Giuseppe Mazziniego, w którym dość szczegółowo wyjaśnił plan trzech wojen światowych. Co więcej, Albert Pike przewidział z wielką dokładnością sytuacje, które już miały miejsce. Wiele osób uważa, za wielki błąd wystawienie tego właśnie listu na wystawie w Bibliotece Muzeum Brytyjskiego.

List znajdował się na wystawie bardzo krótki okres czasu, jednak wiele osób uważa, że w tym czasie treść listu została skopiowana przez Williama Guy Carr, byłego oficera wywiadu w Kanadyjskiej Marynarce Królewskiej. Niestety, według późniejszych badań list Pike do Mazziniego wcale nie został skatalogowany w zbiorach muzeum.
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z planem Alberta Pike!

Treść listu jasno potwierdza, że Pike faktycznie przewidział jakie wydarzenia będą miały miejsce w XX wieku. W pierwszej części listu Albert Pike pisze: “Pierwsza wojna światowa musi być wywołana w celu umożliwienia Iluminatom obalenia władzy carów w Rosji i stworzeniu krajowej fortecy ateistycznego komunizmu.” Ponadto, pierwsza część listu mówi o znacznym osłabieniu religii.

W drugiej części możemy przeczytać: “Druga Wojna Światowa musi być podsycana przez wykorzystanie różnic pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi. Ta wojna musi być rozegrana tak, by nazizm został zniszczony zaś syjonizm polityczny będzie na tyle silny, aby ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.” Pike pisze również o zrównoważeniu chrześcijaństwa, które będzie niezbędne w dalszej części planu, aby doprowadzić do ostatecznego kataklizmu.
Co znajduje się w ostatniej części listu?

Ostatnia część listu jest dla nas w pewnym sensie przepowiednią, ponieważ przedstawia wydarzenia, które po części mogą wydawać się bardzo prawdopodobne. Pike widzi to w następujący sposób: “Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.”

Mimo wciąż rosnącego niepokoju po wydarzeniach jakie miały i mają miejsce na całym świecie, nigdy tak naprawdę nie znaleziono dowodów na istnienie rzekomego listu. Oczywiście nie oznacza to, że nie powinniśmy się obawiać nadejścia III wojny, jednak póki co warto skupić się na życiu tu i teraz. Albert Pike mógł mieć rację, jednak nie ma na to wystarczających dowodów.

Źródło: StarStock / Imgur

Czy uważasz, że list Alberta Pike mógł istnieć naprawdę? Podziel się swoją opinią w komentarzu i udostępnij artykuł na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Kim jest Rami Malek, aktor grający legendarnego Freddiego Mercury?
Stanisława Kucab
Stanisława Kucab 24.10.2017, 05:13
Jeśli istniał i wieszczy prawdę to czemu ci przeciwnicy nie walczą na własnym terytorium tylko rospelzli się po całym świecie