Niewiarygodne

Opublikowane 2017-12-29
0 Komentarz

7 typów ludzi, którzy oszukują swoich partnerów!

Jedną z najsmutniejszych sytuacji w życiu jest moment, kiedy dowiadujemy się, że nasz partner był niewierny. Nikt na świecie nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji. Jednak według badań przeprowadzonych w formie anonimowych ankiet 1 z 3 małżeństw rozpada się właśnie z powodu kłamstwa. Przeprowadzono śledztwo, podczas którego okazało się, że 22% mężczyzn w stałych związkach zdradza swoje partnerki. Śledztwo pokazało,panie też nie są niewinne ponieważ 14% z nich również zdradza swoich mężów. Czy jest jakiś sposób, który pozwoli rozpoznać niewiernego partnera?

1. Ludzie mający 29, 39, 49 lat

1. Ludzie mający 29, 39, 49 lat

Zamierzasz umówić się z 29-letnim mężczyzną? Prawdopodobnie powinnaś poczekać jeszcze rok. Według badań opublikowanych w czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences, ludzie z 9 na końcu mają tendencję do oszukiwania swoich partnerów. Dlaczego? Chodzi tu o pewną postawę oraz zmiany zachodzące w ich życiu, kiedy to są u progu przekroczenia kolejnej dekady.
Przejdź na następną stronę!

1. Ludzie mający 29, 39, 49 lat 1

2. Wysocy mężczyźni

Według kolejnego badania, mężczyźni wyżsi niż 1,77 o wiele częściej oszukują swoich partnerów. Wiadomo, że większość dziewcząt poszukuje wysokiego partnera, który ponadto będzie spełniał wszystkie ich oczekiwania. Dlatego też, jeśli poszukujesz zaufanego partnera, powinnaś szukać mężczyzny średniego wzrostu.

2. Wysocy mężczyźni

3. Rock and Roll

Weźmy pod lupę osoby, które uwielbiają głośno słuchać rocka i wcale nie próbują tego ukryć. Właśnie przed takim typem mężczyzn od zawsze próbowała ostrzec Cię mama, jednak kiedyś wydawało Ci się to głupotą. Życie człowieka, który kocha rocka jest pełne niespodzianek i szalonych imprez, które czasami mogą wymknąć się spod kontroli.
Kliknij dalej i sprawdź inne fakty!

3. Rock and Roll

4. Francuzi

Oczywiście, że nie wszyscy Francuzi okłamują swoje partnerki, jednak według statystyk to właśnie panowie pochodzący z południa Francji mają największą tendencję do oszukiwania. Mężczyźni uważani za najlepszych kochanków na świecie, są bardzo romantyczni i potrafią zawrócić niejednej kobiecie w głowie. Czasami mogą zawrócić w głowie aż za bardzo.

4. Francuzi

5. Zakupoholicy

Osoby uzależnione od zakupów najczęściej oszukują swoich partnerów, ponieważ lubią dostawać nowe rzeczy. Są to osoby, które są całkowitymi materialistami, co sprawia, że co chwila będą poszukiwać nowego partnera. Oznacza to, że zbytnio nie przywiązują się do osób czy też przedmiotów, dlatego też nie warto tracić czasu na takiego człowieka.
Przejdź na następną stronę

5. Zakupoholicy

6. Nauczyciel

Jak się okazuje, nauczyciele również należą do grona osób, którym z ogromną łatwością przychodzi oszukiwanie innych ludzi. Pomimo tego, że wielu mężczyzn jest nauczycielami z zawodu, to jednak tendencja ta występuje głównie u kobiet. Przez ostatnie kilka lat można zauważyć, że coraz więcej kobiet wiążę się ze swoimi uczniami lub studentami. Oczywiście nie należy generalizować, jednak warto zwrócić na to uwagę.

6. Nauczyciel

7. Uzależnieni od portali społecznościowych

Ludzie używający bez przerwy telefonów komórkowych powinni czasami odłożyć swoje urządzenia i porozmawiać z prawdziwymi ludźmi. Życie w wirtualnym świecie sprawia, że mamy problem z odróżnieniem świata realnego od rzeczywistości. Jak się okazuje, osoby uzależnione od portali społecznościowych o wiele częściej oszukują i błędnie myślą, że mogą być z każdym.
Źródło: Pixabay / Unsplash
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

7. Uzależnieni od portali społecznościowych
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...